VE09P00131K
VE09P00131K KYOCERA AVX
VE, VF Type (P Series).pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 205V 1.75KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 17.5J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 226 V
Varistor Voltage (Min): 184 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 205V 1.75KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 17.5J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 226 V, Varistor Voltage (Min): 184 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz.