VE09P00231K
VE09P00231K KYOCERA AVX
VE,%20VF%20Type%20(P%20Series).pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 32J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 32J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz.