VE09P00421K-- KYOCERA AVX
VE,%20VF%20Type%20(P%20Series).pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 52J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Capacitance @ Frequency: 80 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 52J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 748 V, Varistor Voltage (Min): 612 V, Varistor Voltage (Typ): 680 V, Maximum AC Volts: 420 V, Maximum DC Volts: 560 V, Capacitance @ Frequency: 80 pF @ 1 kHz.