VE24M00211K
VE24M00211K KYOCERA AVX
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 330V 6.5KA DISC 24MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 24mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 70J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 275 V
Capacitance @ Frequency: 1650 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 330V 6.5KA DISC 24MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 24mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 70J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 275 V, Capacitance @ Frequency: 1650 pF @ 1 kHz.