VE24M00231K
VE24M00231K KYOCERA AVX
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 24MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 24mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 75J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 24MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 24mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 75J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz.