VE24M01150K KYOCERA AVX
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 24MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 24mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 40J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 198 V
Varistor Voltage (Min): 162 V
Varistor Voltage (Typ): 180 V
Maximum AC Volts: 115 V
Maximum DC Volts: 150 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 24MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 24mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 40J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 198 V, Varistor Voltage (Min): 162 V, Varistor Voltage (Typ): 180 V, Maximum AC Volts: 115 V, Maximum DC Volts: 150 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz.