VERSAFLEX-12-8-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EXPANDABLE SLEEVING 0.472" GRAY
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Packaging: Spool
Color: Gray
Material: Polyester (PES)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 0.669" (17.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXPANDABLE SLEEVING 0.472" GRAY, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant, Packaging: Spool, Color: Gray, Material: Polyester (PES), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.472" (12.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 0.669" (17.00mm).