VERSAFLEX-20-8-SP
VERSAFLEX-20-8-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EXPAND SLEEVE 0.787"X3.28' GRY
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Polyester (PES)
Length: 3.28' (1.00m)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.787" (20.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 1.024" (26.00mm)
Написати відгук
Description: EXPAND SLEEVE 0.787"X3.28' GRY, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Polyester (PES), Length: 3.28' (1.00m), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.787" (20.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 1.024" (26.00mm).