VERSAFLEX-25-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EXPAND SLEEVE 0.984" X 984' BLK
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Polyester (PES)
Length: 984' (300.00m)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Part Status: Active
Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.984" (25.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 1.339" (34.00mm)
Написати відгук
Description: EXPAND SLEEVE 0.984" X 984' BLK, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Polyester (PES), Length: 984' (300.00m), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Part Status: Active, Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.984" (25.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 1.339" (34.00mm).