VERSAFLEX-40-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: VERSAFLEX-40-0-SP
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing, Solvent Resistant
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyester (PES)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Non-Expanded: 1.575" (40.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 1.969" (50.00mm)
Написати відгук
Description: VERSAFLEX-40-0-SP, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing, Solvent Resistant, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyester (PES), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Diameter - Inside, Non-Expanded: 1.575" (40.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 1.969" (50.00mm).