VESO50MMBLK1M
VESO50MMBLK1M CONCORDIA TECHNOLOGIES
2200029.pdf
Виробник: CONCORDIA TECHNOLOGIES
Description: CONCORDIA TECHNOLOGIES - VESO50MMBLK1M - CABLE TIDY SELF ADHESIVE BLK 50MM X 1M
euEccn: NLR
Rollenlänge - imperial: 3.28ft
hazardous: false
Bandbreite - Imperial: 1.97"
rohsPhthalatesCompliant: NA
Rollenlänge - metrisch: 1m
Bandbreite - Metrisch: 50mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: Startech Laptop Privacy Filter
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONCORDIA TECHNOLOGIES - VESO50MMBLK1M - CABLE TIDY SELF ADHESIVE BLK 50MM X 1M, tariffCode: 39191080, productTraceability: No, rohsCompliant: NA, euEccn: NLR, Rollenlänge - imperial: 3.28ft, hazardous: false, Bandbreite - Imperial: 1.97", rohsPhthalatesCompliant: NA, Rollenlänge - metrisch: 1m, Bandbreite - Metrisch: 50mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: Startech Laptop Privacy Filter.