VESO50MMBLK5M
VESO50MMBLK5M CONCORDIA TECHNOLOGIES
2200029.pdf
Виробник: CONCORDIA TECHNOLOGIES
Description: CONCORDIA TECHNOLOGIES - VESO50MMBLK5M - CABLE TIDY SELF ADHESIVE BLK 50MM X 5M
euEccn: NLR
Rollenlänge - imperial: 16.4ft
hazardous: false
Bandbreite - Imperial: 1.97"
rohsPhthalatesCompliant: NA
Rollenlänge - metrisch: 5m
Bandbreite - Metrisch: 50mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: Startech Laptop Privacy Filter
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: CONCORDIA TECHNOLOGIES - VESO50MMBLK5M - CABLE TIDY SELF ADHESIVE BLK 50MM X 5M, tariffCode: 39191080, productTraceability: No, rohsCompliant: NA, euEccn: NLR, Rollenlänge - imperial: 16.4ft, hazardous: false, Bandbreite - Imperial: 1.97", rohsPhthalatesCompliant: NA, Rollenlänge - metrisch: 5m, Bandbreite - Metrisch: 50mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: Startech Laptop Privacy Filter.