VF-101635-2.5-X TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 4" X 2.50" CLR
Packaging: Bulk
Color: Clear
For Use With/Related Products: T200 Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Die-Cut
Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 4" X 2.50" CLR, Packaging: Bulk, Color: Clear, For Use With/Related Products: T200 Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm).