VF194-75-74.250MHZ CTS-Frequency Controls
VF194_VF294_DS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.303" L x 0.205" W (7.70mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Amplitude Control
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm)
Absolute Pull Range (APR): ±75ppm
Frequency: 74.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.303" L x 0.205" W (7.70mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Amplitude Control, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm), Absolute Pull Range (APR): ±75ppm, Frequency: 74.25 MHz, Base Resonator: Crystal.