Продукція > NEW TRY > VFA1-110-5M12.5
VFA1-110-5M12.5
VFA1-110-5M12.5 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS WIDE ANG F1.4-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 50.0mm Dia
Length: 57.6mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 705.9 x 941.2mm ~ 93.0 x 126.4mm
Working Distance: 900mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 12.5mm
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1"
Depth Of Field: 15.7mm
TV Distortion: 0.4% ~ 1.8%
Filter Size: M46 x 0.75
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS WIDE ANG F1.4-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 50.0mm Dia, Length: 57.6mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 705.9 x 941.2mm ~ 93.0 x 126.4mm, Working Distance: 900mm ~ 100mm, Part Status: Active, Focal Length: 12.5mm, Focal Ratio: F1.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 1", Depth Of Field: 15.7mm, TV Distortion: 0.4% ~ 1.8%, Filter Size: M46 x 0.75.