Продукція > NEW TRY > VFA1-110-5M16
VFA1-110-5M16
VFA1-110-5M16 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS WIDE ANG F1.4-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 50.0mm Dia
Length: 58.2mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 604.6 x 806.9mm ~ 66.0 x 88.2mm
Working Distance: 1000mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 16.0mm
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1"
Depth Of Field: 22.8mm
TV Distortion: 0.1% ~ 0.2%
Filter Size: M46 x 0.75
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS WIDE ANG F1.4-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 50.0mm Dia, Length: 58.2mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 604.6 x 806.9mm ~ 66.0 x 88.2mm, Working Distance: 1000mm ~ 100mm, Part Status: Active, Focal Length: 16.0mm, Focal Ratio: F1.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 1", Depth Of Field: 22.8mm, TV Distortion: 0.1% ~ 0.2%, Filter Size: M46 x 0.75.