Продукція > NEW TRY > VFA1-110-5M50
VFA1-110-5M50
VFA1-110-5M50 NEW TRY
VFA1-110-5M50.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STANDARD F1.4-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 52.0mm Dia
Length: 55.3mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 192.3 x 256.6mm ~ 59.2 x 79.3mm
Working Distance: 1000mm ~ 300mm
Part Status: Active
Focal Length: 50.0mm
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1"
Depth Of Field: 10.6mm
TV Distortion: 0.1%
Filter Size: M46 x 0.75
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STANDARD F1.4-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 52.0mm Dia, Length: 55.3mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 192.3 x 256.6mm ~ 59.2 x 79.3mm, Working Distance: 1000mm ~ 300mm, Part Status: Active, Focal Length: 50.0mm, Focal Ratio: F1.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 1", Depth Of Field: 10.6mm, TV Distortion: 0.1%, Filter Size: M46 x 0.75.