Продукція > NEW TRY > VFA1-110-5M75
VFA1-110-5M75 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STANDARD F1.8-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 60.0mm Dia
Length: 90.6mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 174.5 x 232.7mm ~ 83.5 x 111.3mm
Working Distance: 1400mm ~ 800mm
Part Status: Active
Focal Length: 75.0mm
Focal Ratio: F1.8 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1"
Depth Of Field: 16.0mm
TV Distortion: 0.05%
Filter Size: M55 x 0.75
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STANDARD F1.8-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 60.0mm Dia, Length: 90.6mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 174.5 x 232.7mm ~ 83.5 x 111.3mm, Working Distance: 1400mm ~ 800mm, Part Status: Active, Focal Length: 75.0mm, Focal Ratio: F1.8 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 1", Depth Of Field: 16.0mm, TV Distortion: 0.05%, Filter Size: M55 x 0.75.