Продукція > NEW TRY > VFA1-111-20M12
VFA1-111-20M12
VFA1-111-20M12 NEW TRY
VFA1-111-20M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS WIDE ANG F2.8-F22 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 48.0mm Dia
Length: 67.8mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4295.3 x 5727.0mm ~ 105.6 x 141.0mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 12.0mm
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 10.6mm
TV Distortion: 1% ~ 1.5%
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS WIDE ANG F2.8-F22 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 48.0mm Dia, Length: 67.8mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 4295.3 x 5727.0mm ~ 105.6 x 141.0mm, Working Distance: 5000mm ~ 100mm, Part Status: Active, Focal Length: 12.0mm, Focal Ratio: F2.8 ~ F22, Compatible Sensor Size (Max): 1.1", Depth Of Field: 10.6mm, TV Distortion: 1% ~ 1.5%.