Продукція > NEW TRY > VFA1-111-20M16
VFA1-111-20M16
VFA1-111-20M16 NEW TRY
VFA1-111-20M16.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W/A F2.8-F22 0.0032-0.148X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 38.0mm Dia
Length: 78.0mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 3361.0 x 4473.2mm ~ 72.4 x 96.5mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Focal Length: 16.0mm
Magnification: 0.0032x ~ 0.148x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 22.4mm
TV Distortion: 0.3% ~ 0.5%