Продукція > NEW TRY > VFA1-111-20M25
VFA1-111-20M25
VFA1-111-20M25 NEW TRY
VFA1-111-20M25.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2.8-F22 0.005-0.221X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 37.0mm Dia
Length: 78.0mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 2120.0 x 2820.0mm ~ 48.0 x 63.8mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 25.0mm
Magnification: 0.005x ~ 0.221x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 29.6mm
TV Distortion: 0.03% ~ 0.1%