Продукція > NEW TRY > VFA1-111-20M35
VFA1-111-20M35
VFA1-111-20M35 NEW TRY
VFA1-111-20M35.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.8-F22 0.0069-0.1805X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 38.0mm Dia
Length: 47.6mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 1528.2 x 2029.0mm ~ 58.7 x 78.2mm
Working Distance: 5000mm ~ 200mm
Part Status: Active
Focal Length: 35.0mm
Magnification: 0.0069x ~ 0.1805x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 22.9mm
TV Distortion: 0.01% ~ 0.02%