Продукція > NEW TRY > VFA1-111-20M50
VFA1-111-20M50
VFA1-111-20M50 NEW TRY
VFA1-111-20M50.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.8-F22 0.01X-0.179X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 38.0mm Dia
Length: 53.9mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 1035.5 x 1379.0mm ~ 59.3 x 79.0mm
Working Distance: 5000mm ~ 300mm
Part Status: Active
Focal Length: 50.0mm
Magnification: 0.01x ~ 0.179x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 21.1mm
TV Distortion: 0.02% ~ 0.04%
Filter Size: M35.5 x P0.5
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STD F2.8-F22 0.01X-0.179X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 38.0mm Dia, Length: 53.9mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 1035.5 x 1379.0mm ~ 59.3 x 79.0mm, Working Distance: 5000mm ~ 300mm, Part Status: Active, Focal Length: 50.0mm, Magnification: 0.01x ~ 0.179x, Focal Ratio: F2.8 ~ F22, Compatible Sensor Size (Max): 1.1", Depth Of Field: 21.1mm, TV Distortion: 0.02% ~ 0.04%, Filter Size: M35.5 x P0.5.