Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M12
VFA1-118-5M12
VFA1-118-5M12 NEW TRY
VFA1-118-5M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F1 0.013X-0.113X C-MT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 26.8mm Dia
Length: 19.9mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm
Working Distance: 900mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 12.0mm
Magnification: 0.013x ~ 0.113x
Focal Ratio: F1
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 12.5mm
TV Distortion: 0.3%
Filter Size: M25.5 x P0.5
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS W ANG F1 0.013X-0.113X C-MT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 26.8mm Dia, Length: 19.9mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm, Working Distance: 900mm ~ 100mm, Part Status: Active, Focal Length: 12.0mm, Magnification: 0.013x ~ 0.113x, Focal Ratio: F1, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 12.5mm, TV Distortion: 0.3%, Filter Size: M25.5 x P0.5.