Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M16
VFA1-118-5M16
VFA1-118-5M16 NEW TRY
VFA1-118-5M16.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2 0.018X-0.162X C-MT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 26.8mm Dia
Length: 22.4mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 900mm ~ 100mm
Focal Length: 16.0mm
Magnification: 0.018x ~ 0.162x
Focal Ratio: F2
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 12.7mm
TV Distortion: 0.1%
Filter Size: M25.5 x P0.5
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS W ANG F2 0.018X-0.162X C-MT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 26.8mm Dia, Length: 22.4mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm, Working Distance: 900mm ~ 100mm, Focal Length: 16.0mm, Magnification: 0.018x ~ 0.162x, Focal Ratio: F2, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 12.7mm, TV Distortion: 0.1%, Filter Size: M25.5 x P0.5.