Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M25
VFA1-118-5M25
VFA1-118-5M25 NEW TRY
VFA1-118-5M25.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2 0.028X-0.296X C-MT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 27.0mm Dia
Length: 23.5mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 190.8 x 254.4mm ~ 18.3 x 24.4mm
Working Distance: 900mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 25.0mm
Magnification: 0.028x ~ 0.296x
Focal Ratio: F2
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 13.7mm
TV Distortion: 0.1%
Filter Size: M25.5 x P0.5
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LENS W ANG F2 0.028X-0.296X C-MT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 27.0mm Dia, Length: 23.5mm, Type: Wide Angle, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 190.8 x 254.4mm ~ 18.3 x 24.4mm, Working Distance: 900mm ~ 100mm, Part Status: Active, Focal Length: 25.0mm, Magnification: 0.028x ~ 0.296x, Focal Ratio: F2, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 13.7mm, TV Distortion: 0.1%, Filter Size: M25.5 x P0.5.