Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M35
VFA1-118-5M35
VFA1-118-5M35 NEW TRY
VFA1-118-5M35.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2 0.036X-0.193X C-MT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 28.0mm Dia
Length: 33.0mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 1000mm ~ 200mm
Part Status: Active
Focal Length: 35.0mm
Magnification: 0.036x ~ 0.193x
Focal Ratio: F2
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 19.0mm
TV Distortion: 0.1%
Filter Size: M25.5 x P0.5
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: LENS STD F2 0.036X-0.193X C-MT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 28.0mm Dia, Length: 33.0mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm, Working Distance: 1000mm ~ 200mm, Part Status: Active, Focal Length: 35.0mm, Magnification: 0.036x ~ 0.193x, Focal Ratio: F2, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 19.0mm, TV Distortion: 0.1%, Filter Size: M25.5 x P0.5.