Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M50
VFA1-118-5M50
VFA1-118-5M50 NEW TRY
VFA1-118-5M50.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.8-F22 0.043X-0.196X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 30.6mm Dia
Length: 44.9mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 1200mm ~ 300mm
Focal Length: 50.0mm
Magnification: 0.043x ~ 0.196x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 17.4 ~ 27.1mm
TV Distortion: 0.05%
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: LENS STD F2.8-F22 0.043X-0.196X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 30.6mm Dia, Length: 44.9mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm, Working Distance: 1200mm ~ 300mm, Focal Length: 50.0mm, Magnification: 0.043x ~ 0.196x, Focal Ratio: F2.8 ~ F22, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 17.4 ~ 27.1mm, TV Distortion: 0.05%.