Продукція > NEW TRY > VFA1-118-5M75
VFA1-118-5M75
VFA1-118-5M75 NEW TRY
VFA1-118-5M75.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.8-F22 0.013X-0.178X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 35.0mm Dia
Length: 71.9mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 6000mm ~ 500mm
Focal Length: 75.0mm
Magnification: 0.013x ~ 0.178x
Focal Ratio: F2.8 ~ F22
Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8"
Depth Of Field: 42.2 ~ 55.5mm
TV Distortion: 0.05%
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: LENS STD F2.8-F22 0.013X-0.178X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 35.0mm Dia, Length: 71.9mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm, Working Distance: 6000mm ~ 500mm, Focal Length: 75.0mm, Magnification: 0.013x ~ 0.178x, Focal Ratio: F2.8 ~ F22, Compatible Sensor Size (Max): 1/1.8", Depth Of Field: 42.2 ~ 55.5mm, TV Distortion: 0.05%.