Продукція > NEW TRY > VFA1-230-10M12
VFA1-230-10M12
VFA1-230-10M12 NEW TRY
VFA1-230-10M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2.8-F16 0.002-0.109X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 29.0mm Dia
Length: 32.8mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Part Status: Active
Focal Length: 12.0mm
Magnification: 0.002x ~ 0.109x
Focal Ratio: F2.8 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 13.8mm
TV Distortion: 0.03% ~ 0.2%