Продукція > NEW TRY > VFA1-230-10M16
VFA1-230-10M16
VFA1-230-10M16 NEW TRY
VFA1-230-10M16.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2.8-F16 0.0032-0.15X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 29.0mm Dia
Length: 40.6mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Focal Length: 16.0mm
Magnification: 0.0032x ~ 0.15x
Focal Ratio: F2.8 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 12.8mm
TV Distortion: 0.1%