Продукція > NEW TRY > VFA1-230-10M50
VFA1-230-10M50
VFA1-230-10M50 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.8-F16 0.11X-0.188X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 29.0mm Dia
Length: 56.1mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm
Working Distance: 5000mm ~ 300mm
Part Status: Active
Focal Length: 50.0mm
Magnification: 0.11x ~ 0.188x
Focal Ratio: F2.8 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 12.4mm
TV Distortion: 0.1%
Filter Size: M27 x 0.5
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STD F2.8-F16 0.11X-0.188X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 29.0mm Dia, Length: 56.1mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm, Working Distance: 5000mm ~ 300mm, Part Status: Active, Focal Length: 50.0mm, Magnification: 0.11x ~ 0.188x, Focal Ratio: F2.8 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 12.4mm, TV Distortion: 0.1%, Filter Size: M27 x 0.5.