Продукція > NEW TRY > VFA1-230-5M12
VFA1-230-5M12
VFA1-230-5M12 NEW TRY
VFA1-230-5M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F1.4-F16 0.014-0.077X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 32.9mm Dia
Length: 36.5mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Working Distance: 900mm ~ 150mm
Part Status: Active
Focal Length: 12.0mm
Magnification: 0.014x ~ 0.077x
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 13.0mm
TV Distortion: 0.4% ~ 0.8%