Продукція > NEW TRY > VFA1-230-5M16
VFA1-230-5M16
VFA1-230-5M16 NEW TRY
VFA1-230-5M16.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F1.4-F16 0.018-0.145X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 33.5mm Dia
Length: 33.9mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Working Distance: 900mm ~ 150mm
Focal Length: 16.0mm
Magnification: 0.018x ~ 0.145x
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 12.7mm
TV Distortion: 0.1% ~ 0.3%