Продукція > NEW TRY > VFA1-230-5M25
VFA1-230-5M25
VFA1-230-5M25 NEW TRY
VFA1-230-5M25.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F1.4-F16 0.028-0.253X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 33.5mm Dia
Length: 36.3mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Working Distance: 900mm ~ 150mm
Part Status: Active
Focal Length: 25.0mm
Magnification: 0.028x ~ 0.253x
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 12.3mm
TV Distortion: 0.05% ~ 0.2%