Продукція > NEW TRY > VFA1-230-5M35
VFA1-230-5M35
VFA1-230-5M35 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STANDARD F1.4-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 39.8mm Dia
Length: 43.7mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Part Status: Active
Focal Length: 35.0mm
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 9.2mm
TV Distortion: 0.1% ~ 0.3%
Filter Size: M30.5 x 0.5
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STANDARD F1.4-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 39.8mm Dia, Length: 43.7mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Part Status: Active, Focal Length: 35.0mm, Focal Ratio: F1.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 9.2mm, TV Distortion: 0.1% ~ 0.3%, Filter Size: M30.5 x 0.5.