Продукція > NEW TRY > VFA1-230-5M50
VFA1-230-5M50
VFA1-230-5M50 NEW TRY
VFA1-230-5M50.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F1.4-F16 0.025X-0.177X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 39.6mm Dia
Length: 57.0mm
Type: Standard
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Working Distance: 2000mm ~ 300mm
Part Status: Active
Focal Length: 50.0mm
Magnification: 0.025x ~ 0.177x
Focal Ratio: F1.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 12.4mm
TV Distortion: 0.4% ~ 0.8%
Filter Size: M37 x 0.5
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STD F1.4-F16 0.025X-0.177X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 39.6mm Dia, Length: 57.0mm, Type: Standard, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Working Distance: 2000mm ~ 300mm, Part Status: Active, Focal Length: 50.0mm, Magnification: 0.025x ~ 0.177x, Focal Ratio: F1.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 12.4mm, TV Distortion: 0.4% ~ 0.8%, Filter Size: M37 x 0.5.