Продукція > NEW TRY > VFA4-111-20M12
VFA4-111-20M12 NEW TRY
VFA4-111-20M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2.2-F16 0.003-0.087X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 44.0mm Dia
Length: 79.6mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Field of View: 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Focal Length: 12.0mm
Magnification: 0.003x ~ 0.087x
Focal Ratio: F2.2 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 12.9mm
TV Distortion: 0.3% ~ 0.5%