Продукція > NEW TRY > VFA4-111-20M25
VFA4-111-20M25
VFA4-111-20M25 NEW TRY
VFA4-111-20M25.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS W ANG F2.4-F16 0.005-0.216X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 38.0mm Dia
Length: 71.9mm
Type: Wide Angle
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Field of View: 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Focal Length: 25.0mm
Magnification: 0.005x ~ 0.216x
Focal Ratio: F2.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 34.0mm
TV Distortion: 0.1% ~ 0.2%