Продукція > NEW TRY > VFA4-111-20M35
VFA4-111-20M35
VFA4-111-20M35 NEW TRY
VFA4-111-20M35.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STD F2.4-F16 0.007X-0.376X
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 38.0mm Dia
Length: 49.1mm
Type: Standard
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Field of View: 1559.3 x 2079.1mm ~ 28.2 x 37.5mm
Working Distance: 5000mm ~ 100mm
Focal Length: 35.0mm
Magnification: 0.007x ~ 0.376x
Focal Ratio: F2.4 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
Depth Of Field: 22.2mm
TV Distortion: 0.05% ~ 0.1%
Filter Size: M35.5 x P0.5
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS STD F2.4-F16 0.007X-0.376X, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 38.0mm Dia, Length: 49.1mm, Type: Standard, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Field of View: 1559.3 x 2079.1mm ~ 28.2 x 37.5mm, Working Distance: 5000mm ~ 100mm, Focal Length: 35.0mm, Magnification: 0.007x ~ 0.376x, Focal Ratio: F2.4 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 1.1", Depth Of Field: 22.2mm, TV Distortion: 0.05% ~ 0.1%, Filter Size: M35.5 x P0.5.