Продукція > NEW TRY > VFA4-111-20M50
VFA4-111-20M50
VFA4-111-20M50 NEW TRY
Виробник: NEW TRY
Description: LENS 1.1 20MP 50 MM C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Focal Length: 50.0mm
Compatible Sensor Size (Max): 1.1"
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS 1.1 20MP 50 MM C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Focal Length: 50.0mm, Compatible Sensor Size (Max): 1.1".