Продукція > NEW TRY > VFA4-230-5M12
VFA4-230-5M12
VFA4-230-5M12 NEW TRY
VFA4-230-5M12.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS WIDE ANG F1.6-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 37.0mm Dia
Length: 41.4mm
Type: Wide Angle
Part Status: Active
Focal Length: 12.0mm
Focal Ratio: F1.6 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 14.0mm
TV Distortion: 0.15%
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LENS WIDE ANG F1.6-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 37.0mm Dia, Length: 41.4mm, Type: Wide Angle, Part Status: Active, Focal Length: 12.0mm, Focal Ratio: F1.6 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 14.0mm, TV Distortion: 0.15%.