Продукція > NEW TRY > VFA4-230-5M16
VFA4-230-5M16
VFA4-230-5M16 NEW TRY
VFA4-230-5M16.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS WIDE ANG F1.6-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 33.0mm Dia
Length: 39.3mm
Type: Wide Angle
Part Status: Active
Focal Length: 16.0mm
Focal Ratio: F1.6 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 14.9mm
TV Distortion: 0.1%
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LENS WIDE ANG F1.6-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 33.0mm Dia, Length: 39.3mm, Type: Wide Angle, Part Status: Active, Focal Length: 16.0mm, Focal Ratio: F1.6 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 14.9mm, TV Distortion: 0.1%.