Продукція > NEW TRY > VFA4-230-5M50
VFA4-230-5M50
VFA4-230-5M50 NEW TRY
VFA4-230-5M50.pdf
Виробник: NEW TRY
Description: LENS STANDARD F2-F16 C-MOUNT
Packaging: Case
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 33.0mm Dia
Length: 65.2mm
Type: Standard
Part Status: Active
Focal Length: 50.0mm
Focal Ratio: F2 ~ F16
Compatible Sensor Size (Max): 2/3"
Depth Of Field: 10.9mm
TV Distortion: 0.05%
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LENS STANDARD F2-F16 C-MOUNT, Packaging: Case, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 33.0mm Dia, Length: 65.2mm, Type: Standard, Part Status: Active, Focal Length: 50.0mm, Focal Ratio: F2 ~ F16, Compatible Sensor Size (Max): 2/3", Depth Of Field: 10.9mm, TV Distortion: 0.05%.