VFH2224-125M CTS-Frequency Controls
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.303" L x 0.205" W (7.70mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.303" L x 0.205" W (7.70mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.