Продукція > CTS-FREQUENCY CONTROLS > VFOV415-18BDDHT-10M000
VFOV415-18BDDHT-10M000 CTS-Frequency Controls
VFOV415.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ HCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.575" L x 0.575" W (14.60mm x 14.60mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Frequency: 10 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ HCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.575" L x 0.575" W (14.60mm x 14.60mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.