Продукція > EPSON > VG-4501CA 122.8800M-GGCT
VG-4501CA 122.8800M-GGCT EPSON
doc_check.php?dl=brief_VG-4501CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 122.88 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 35mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції VG-4501CA 122.8800M-GGCT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG-4501CA 122.8800M-GGCT Виробник : Epson Timing G_4501CA_en-1649534.pdf VCXO Oscillators VCXO #2PIN(O/E)+/-50PPM-40 85C +/-50P/R 3.3V BULK