Продукція > EPSON > VG-4512CA 122.8800M-GHCT3
VG-4512CA 122.8800M-GHCT3 EPSON
VG-4512CA_Series.pdf
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 122.88 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції VG-4512CA 122.8800M-GHCT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG-4512CA 122.8800M-GHCT3 Виробник : Epson Timing VG_4512CA_en-1714517.pdf VCXO Oscillators VCXO #2PIN(O/E)+/-50PPM-40 85C +/-100P/R 3.3V 250TR