Продукція > EPSON > VG-4513CA 122.8800M-KFCT
VG-4513CA 122.8800M-KFCT
VG-4513CA 122.8800M-KFCT EPSON
doc_check.php?dl=brief_VG-4513CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±30ppm
Frequency: 122.88 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 65mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±30ppm, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5).