Продукція > EPSON > VG-4513CB 122.8800M-GFCT
VG-4513CB 122.8800M-GFCT
VG-4513CB 122.8800M-GFCT EPSON
doc_check.php?dl=brief_VG-4513CB&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Absolute Pull Range (APR): ±30ppm
Frequency: 122.88 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 65mA, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Absolute Pull Range (APR): ±30ppm, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.